Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Dorota Zych Drukuj Email
10.04.2019.
Dorota Zych Agata_Paprocka

LIDERZY: Dorota Zych, Agata Paprocka

Zespół: Pielęgniarki Pododdziału Geriatrii SP ZOZ w Brzesku

Zespół/partner zewnętrzny: Pielęgniarki Hospicjum Stacjonarnego w Brzesku

Nasz zespół wdraża innowacje w zakresie przywracania integralności skóry u osób z ranami przewlekłymi. Wykorzystujemy metody poparte EBM oraz EBNP, takie jak NWPT, czy system TIME. Korzystamy również z zaleceń PTLR, EPUAN/NPUAP a także aplikacji telemedycznej iWound. Doceniamy współpracę i wysoki poziom komunikacji zespołu, bez którego nie byłoby sukcesów.     Udział w konkursie Pielęgniarka Roku to chęć pokazania praktyki pielęgniarskiej w nurcie pozyskiwania dóbr z EBM i EBNP; tym samym zmniejszania dysonansu pomiędzy obszarem praktyki i nauki.

Dorota Zych- Magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego. Staż pracy: ponad 30 lat w oddziale zachowawczym. Posiada liczne kursy przydatne w pracy zawodowej oraz studia podyplomowe. Leczeniem ran zajmuje się w ramach opieki nad seniorami. Pasje: podróże, kolarstwo górskie, narty.

Agata Paprocka- Magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. Staż pracy: 29 lat w oddziale chirurgii ogólnej i urazowej. Ustawicznie podnosi swoją wiedzę poprzez różnorodne formy kształcenia podyplomowego, szczególnie z zakresu postepowania z raną oraz podologii i podiatrii. Lubi aktywnie spędzać czas: narty, rower, wycieczki górskie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »